Ekibimiz

Ekibimiz

Ankara’da Kızılırmak Caddesi Kızılayda Bulunan Ankara Resim Kursu, Tamamı Resim Öğretmeni olan ve Akademik Formasyona sahip, alanında deneyimli eğitmenlerden oluşmaktadır. Ekibimiz Öğretmenleri ile öğrencilerimize disiplinli bir çalışma takvimi uygulayarak Güzel Sanatlar Fakültelerinin Özel Yetenek Sınavlarına, Desen Çizimleri, Anatomi Çalışmaları, Model Çizimleri, İç ve Dış Mekan Perspektif Çizimleri, İmgesel Kompozisyon Çalışmaları, tercihe bağlı olarak; Tipografi Çalışmaları, Moda İllüstrasyonları, Ürün Tasarımı dersleri ile yoğun bir biçimde kurs programını sürdürmektedir.
Ayrıca Çocuk Resim Kulübü ile Resim Kursları arasında farklı bir yere konumlanan Ankara Resim Kursu minik sanatçıları ile hem eğlenip hem de çeşitli sanat aktiviteleri yapmaktadır.
Resim ile hobi olarak ilgilenen sanatseverler için de farklı gün ve saatlerde bir çok kurs programı oluşturan resim kursumuz, yağlıboyadan karakalem çizime, suluboyadan pastel tekniğine kadar oldukça geniş bir yelpazede sanatseverlere yardımcı olmaktadır.

Ankara Resim Kursu Öğretmenleri, Ekibimiz
Ekibimiz

 

ekibimiz
ekibimiz

 

 

 

Write A Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.