Resim Kursu Herkes İçin

Herkes İçin Resim Kursu

Yaşamın en büyük parçalarından biri olan resim, ne kadar da geri planda kalıyor bazen yaşamda. Oysa gerçek anlamda yaşamın vazgeçilmez bir parçası, sanatın da temelidir. Dolayısıyla da sanatı ve de başta resmi sadece özel yetenek sınavlarına hazırlanan öğrenciler için bir gereklilik olarak görmemek gerekir. Elbette ki öğrencilerin hayalini ettiği lise, üniversite ya da bölüm için bu sınavlara hazırlanması bir gerekliliktir ancak bu durum sınava girmeyecek olanların resim kursu eğitimi almasına engel değildir. Resmin yaşamımıza girişi ile karşılaşacağımız yenilik ve güzellikleri ancak bir cesaret kıvılcımı ile görebiliriz. Bu sebeple de o cesareti toplayıp harekete geçmek gerekir. Sandığımızdan çok daha kısa olan yaşamımızı renklendirmek bu kadar kolayken, neden zamanımızı boşa harcayalım ki?

Sizi arayıp bilgi verelim:

  Bizi Arayın 05434541520
  Mail gönderin

  Resim Kursu

  Ankara’da ikamet eden tüm öğrenciler ve de resme ve sanata aşık olanlar için harika bir haberimiz var! Mükemmel bir ekip, muhteşem enerjisi ve yeteneği ile sizi bir anda sanatın güzel büyüsü içerisine çekiyor. Kendinizi daha pozitif hissedecek ve daha güzel gözler ile çevrenize bakacaksınız. Ankara Resim Kursu, kent genelinde ulaşıma kolay konumu, muhteşem ekibi ve enerjik performansı ile hem öğrencileri hem de resmi bir hobi bellemiş olanları bekliyor. Hatta hiç resim tecrübeniz olmasa bile buradan bir ressam olarak çıkma ihtimaliniz var. Sizce de bu fikir büyüleyici değil mi? Neden hayallerinizi birer tabloya dönüştürüp, insanların da dünyaya sizin gözünüzden bakmasını sağlamayasınız?

  Diğer taraftan resim kursu denilince ilk akla gelen grup olan güzel sanatlara hazırlanan öğrenciler de profesyonellik ile kendilerini geliştirmeyi beklerler. Bu durumda ise Ankara Resim Kursu yine ilk sırada geliyor. Dinamik ve uzman bir ekip ile birlikte yeteneklerinizi geliştireceğiniz için kendinizi güvende hisseder ve her gün hayallerinize bir adım daha yaklaştığınızın farkına varırsınız. Uygun bir çalışma programı ile hedeflerinize harika bir atmosfer içerisinde koşabilir, hayatınızı güzelleştirebilirsiniz. İstediğiniz üniversiteye kavuşma konusunda size destek veren Ankara Resim Kursu ekibi, belki de hayatınızın en büyük artısını katacaktır size. Bunun için hazırsanız, zaman kaybetmeyin!

  resim kursu

  Yetişkin Hobi Resim Kursu için tıklayınız.

  Çocuk Resim Kursu için tıklayınız.

  Özel Yetenek Sınavları Hazırlık Kursları için tıklayınız.

  Karakalem Kursları için tıklayınız.

  Suluboya Kursları için tıklayınız.

  Yağlıboya Kursları için tıklayınız.

  Resim Dersleri

  ANKARA RESİM KURSU

  Kızılırmak Cad. No:5 Kızılay / Ankara

  +90 543 4541520

  Sizi arayıp bilgi verelim:

   Bizi Arayın 05434541520
   Mail gönderin

   18 Comments

   1. İbrahim Özer Reply

    Yapılan çalışmalar çok hoşuma gitti. Acaba yeteneği olmayan benim gibi insanlara da bir yol çizebilir misiniz?

    • admin Reply

     İbrahim Bey Merhaba.
     Yeteneği olsun ve ya olmasın bütün kursiyerlerimizi temel sanat eğitimine alıyoruz. Süreç içerisinde nasıl geliştiğinize kendiniz karar verebilirsiniz. Siz emeğinizin garantisini verin biz size gelişeceğinizin teminatını veriyoruz.
     İletişim bölümünde yer alan numaralardan bize ulaşabilirsiniz.
     Mail yoluyla ulaşmak için ankararesimkursu@gmail.com

   2. Acaba yazın resim kurslarınız devam ediyor mu?Ayrıntılı bilgiye nereden ulaşabilirim?

    • admin Reply

     Elif hanım yaz aylarında da resim derslerimiz devam etmektedir. Konu ile ilgili sorularınızı iletisim bölümünde yer alan numaralardan ulaşarak sorabilirsiniz.
     Mail ile ulaşmak için ankararesimkursu@gmail.com

   3. Merhaba ben ve kardeşim kendimizce resim çiziyoruz ve kendimizi geliştirip özellikle teknikleri öğrenmeyi istiyoruz ama aynı zamanda da dansçıyız bu nedenle uygun bir fiyat olması bizim için çok önemli. İki kişi ne kadar tutar en fazla? 🙂

    • admin Reply

     Busenaz Hanım iyi akşamlar. Resim kursu ücretleri için mail adresinizi bırakırsanız fiyat tarifesini gönderebiliriz. Dilerseniz iletişim bölümündeki numaralardan da bize ulaşabilir, detaylı bilgi edinebilirsiniz.
     Mail için: ankararesimkursu@gmail.com

   4. Merhabalar. Akrilik çalışma yapıyor musunuz ? Bir de fiyat öğrenebilirsem eğer kursunuza yazılmak istiyorum.

   5. Belirli bir kayıt döneminiz var mı acaba ? Ayrıca ücretlerinizi de maille öğrenebilirsem sevinirim

    • Merhaba, belirli bir kayıt dönemimiz yok, dilediğiniz zaman başlayabilirsiniz. Devam eden gruplara dahil olabilirsiniz. Detayları Mail adresinize gönderdik, mutlu günler dileriz.

   6. Merhaba:) hobi olarak karakalem dersi almak istiyorum grup dersleri yaklaşık kaç kişilik oluyor ve ücretini öğrenebilirsem sevinirim:)

    • Elif Su Merhaba. Grup derslerimiz ortalama 8-10 kişilik gruplarla beraber yapılmakta olup, bu gruplara 2 öğretmen beraber ders vermektedir. Her öğrenci farklı seviyelerde olduğundan öğretmenlerimiz öğrencilerimizle bireysel olarak ilgilenmektedirler.
     Hafta içi Salı ve Perşembe günleri saat 17:00- 19:00 veya 19:00 -21:00 saatleri arasında iki grubumuz mevcut.
     Hafta sonu Cumartesi ve Pazar günleri 14:00 – 16:00 veya 16:00- 18:00 saatleri arasında yine iki grubumuz var.
     Hafta içi gündüz Cuma günleri 12:00- 14:00 veya 14:00-16:000 veya 16:00-18:00 saatleri arasında katılım sağlayabilirsiniz.
     Bunlardan haftada tek gün ya da haftada 2 gün gelebilirsiniz. Programlarımız öğrencilerin uygunluğuna göre esnektir.
     Bize ankararesimkursu@gmail.com adresinden, ya da 05434541520 numaralı telefondan ayrıca da ulaşabilirsiniz. Mutlu günler dileriz.

   7. Daha önce hiç resim yapmadım ama yağlı boyaya başlamayı çok istiyorum sanırım yeteneğim yok ders almamın bir yararı olur mu? Ayrıca hafta sonu yağlı boya dersleriniz var mı ve saatlerini öğrenebilir miyim?

    • Merhaba. Eğer daha önce temel çizim eğitiminiz yoksa başlangıç için Temel Karakalem Derslerimizle başlamanızı öneririz. Ortalama 4-6 haftalık bir temel eğitimin ardından yağlıboya kursuna geçiş yapmanız sizin açınızdan daha etkili olacaktır. Detaylı bilgi için bize 05434541520 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Mail adresinize program ve ücret detaylarını yolladık. Mutlu günler dileriz.

   8. Pingback: Ankara Resim Kursu - Kızılırmak Cad. No:5 Kızılay Tel:05434541520

   Write A Comment

   This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.