Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Çocuklar ve yetişkinler için hem online hem de yüz yüze resim kursları, Güzel sanatlar kursları. #ankararesimkursu #herkesiçinresimkursu #onlineresimkursu
Biz Kimiz?

Hem Online Hem Yüz Yüze Resim Kursu

Resim ve sanat eğitimi her yaştan ve her kesimden birey için bir gereklilik olsa da bazen yaşam içerisinde bunu anlamak çok da kolay olmuyor. Genellikle Güzel Sanatlar Lisesi ya da Güzel Sanatlar Fakültesi yetenek sınavlarına hazırlık için ihtiyaç duyulan resim kursu kavramını, Hem online hem de yüz yüze programlarımız ile; çocuklar, gençler ve yetişkinler için organize ederek cazip bir hale getirdik. 

Bugün Ankara Resim Kursu olarak resme dair geniş bir çeşitlilik ile grup oluşturarak her yaştan bireye resim ve sanat eğitimi vermekteyiz. Hem sanat eğitmenlerimiz hem de resim öğretmenlerimizin tamamı akademik formasyona sahip olarak eğitim vermektedir. Alanında deneyim sahibi olan ekibimiz, genç ve dinamik ruhu ile hem yetenekleri ortaya çıkarma konusunda hem de onları işleme hususunda oldukça beceriklidir.

Ne Yapıyoruz?

Herkes İçin Resim Kursu

Ankara Resim Kursu olarak, Güzel Sanatlar Fakültelerinin özel yetenek sınavları, Güzel Sanatlar Liselerinin özel yetenek sınavları konusunda hazırlık niteliğinde eğitim verirken aynı zamanda farklı yaş gruplarından çocuklarımıza da sanat ve resim eğitimi vermekte, çeşitli etkinlikler düzenlemekteyiz. Son olarak unutmamak gerek ki yetişkinler için mevcut olan hobi kulübümüz, resim dersleri ile gizli kalan resim yeteneklerinizi ortaya çıkarmakta ve harika eserlere imza atmanızı sağlamaktadır. 


Bugün resim yapmanın insanlar üzerindeki çeşitli faydaları, olumlu etkileri bilinirken, bu tür etkinliklerden uzak kalmak mantıksız olacaktır. Kaç yaşınızda olursanız olun, siz de kendiniz için bir iyilik yapabilir ve resim derslerine başlayabilirsiniz. Üstelik Ankara Resim Kursu olarak Ankara’nın tam da merkezinde hizmet veren kurumumuzda!

Kavaklıdere Mah. Kızılırmak Caddesi No:5/3 Çankaya/Ankara

Neredeyiz?

Herkes İçin Resim Kursu

Merkezi konum ve kolay ulaşılabilir olmak, şüphesiz ki çok önemli. Ankara’da Kızılay Kızılırmak Caddesinde yer alan kursumuz, çeşitli ulaşım araçları ile kolayca varış yapabileceğiniz bir konuma sahip. Dolayısıyla kursa gelip gitmek sizin için daha kolay ve keyifli olacaktır. Hayatınızı değiştirecek resim ve sanat eğitimleri için siz de kayıt yaptırabilirsiniz. Hatta sevdiklerinizi de bu yönde teşvik edebilirsiniz. Ankara Resim Kursu kalitesi ile yetenek sınavlarını geçmek çok daha kolay ve eğlenceli olacak. Değerlendirmeler ile ilerlemeniz her zaman göz önünde olacak ve başarılarınıza Ankara Resim Kursu ile imza atacaksınız.