Kişiye Özel Birebir Resim Dersi

Birebir özel resim dersi, kişiye özel bir uygulamadır. Özellikle yoğun iş temposuna sahip olan kişiler için önerilen birebir özel ders, yoğunluğunuzun sanat ile olan bağınızı koparmasına izin vermemek adına tasarlanmıştır. Diğer taraftan Güzel sanatlar İç mimarlık ve Endüstri Ürünleri Tasarımı gibi çeşitli ilgili bölümlerin öğrencileri için bu tip dersler son derece faydalı olmaktadır. Daha verimli bir eğitim süreci için öğrencilere özellikle önerilen bir alternatiftir. Üstelik profesyonel bir eğitim amaçlıyor olmanız gerekmiyor. İster hobiniz olsun resim, ister işiniz. Burada birebir dersler ile destek alabilirsiniz. Suluboyadan karakaleme, yağlı boyadan temel çizime, hatta çocuklar için tasarlanan özel bir eğitime kadar çeşitli alternatiflere ulaşmanız mümkün.

Sizi arayıp bilgi verelim:

  Bizi Arayın 05434541520
  Mail gönderin

   

  Suluboya Dersleri

  Size uygun olan gün ve saatlerde özel resim dersi

  Birebir özel resim dersinin en önemli noktalarından biri şüphesiz ki öğrencilere sağladığı avantajdır. Bu konuda pek çok öğrencinin soruları ile karşılaşıyoruz. İlgili tüm bölümlerin içeriğine uygun olarak birebir eğitim alabileceğinizi unutmamalısınız. Yani bölümünüz ile alakalı olarak ihtiyaç duyduğunuz tüm resim becerilerini burada uzmanlar eşliğinde kazanacak, üstelik beklenenden de hızlı bir gelişme göstereceksiniz. Çünkü birebir özel resim dersi bunun için tasarlanmıştır. Eksiklerinizin tespit edildiğini ve bölümünüzün gereği olarak ihtiyaç duyduğunuz her bir beceri, burada en kolay yoldan size kazandırılabiliyor. Ayrıca biliyoruz ki ister hobi amaçlı bu dersleri hedefleyin, ister işinizin bir parçası olsun, ister eğitiminizin gün ve saatler ile ilgili sıkıntı yaşıyorsunuz. Bu durumun kişileri resim sanatından uzaklaştırmasına izin veremeyiz. Dolayısıyla sizin için esnek bir yapı oluşturduk. Aşağıdaki form aracılığı ile bize ulaşabilir ve eğitim için uygun olduğunuz zamanları belirterek, derslerinizi planlayabilirsiniz. Form üzerinde isim ve soyisim kısımlarını doldurduktan sonra, eğitim almak istediğiniz dersi ve de uygun olduğunu gün ve saatleri belirtmeniz yeterli. Böylece birlikte sizin için verimli bir eğitim planlaması yapabiliriz. Sanat ile olan bağınızı koparmayın ve sanata zaman yaratın. Yani aslında kendinize zaman yaratın demek istiyoruz. Hayatı güzelleştirmek, güzel bir gelecek çizmek için biraz kâğıt, biraz boya ve hatta bazen sadece bir kalem yeterli. Bu büyüleyici yolculuğa birlikte çıkmaya ne dersiniz?

  Çocuklar için resim dersi

  Yağlıboya etkinliği.

  Yetişkin Hobi Resim Kursu

  Ankara Resim Kursu Öğrencileri, Özel Resim Dersi

  Çocuk Resim Kursu Suluboya Yapan Öğrenci Fotoğrafları. Yetişkin Hobi Resim Dersi Öğrencileri. Portre Çizimi. Naturmort ve Karakalem Çizim Tekniği Gösteren Resim Öğretmeni. Karakalem ve Özel Yetenek Dersi Öğrencileri. Güzel Sanatlar Özel Yetenek Sınavlarına Hazırlık Öğrencileri. Moda Tasarım Bölümlerine Hazırlık İç Mimamırlık Bölümlerine Hazırlık Kurukalem Resim Tekniği İmgesel Resim Yapan Öğrenci, Özel Resim Dersi

  Kurs Programlarımız hakkında bilgi almak için;

  Güzel Sanatlar Yetenek Sınavlarına Hazırlık

  Güzel Sanatlar Liselerine Hazırlık

  Çocuk Resim Kursu

  Hobi Yetişkin Resim Kursu

  Sizi arayıp bilgi verelim:

   Bizi Arayın 05434541520
   Mail gönderin