Ankara Resim Kursu şimdi Online Canlı Derslerle de karşınızda. Bilgisayar, tablet ya da telefondan online karakalem resim kursu, online suluboya, online çocuk resim kursu, online portre resim kursu ya da online anime manga çizim kursu ile sanat eğitiminizi dilediğiniz yerden alın. Online Resim Dersi ile resim yapmayı öğrenin..

En İyi Online Resim Kursu
Dünyanın Her Yerine
Herkes İçin Resim Kursu

online resim dersi

Canlı Online Çizim Dersleri

Online Resim Kursu daha önce herhangi bir eğitimi olmayan, başlangıç seviyesinde ve ya orta seviyede olan öğrenciler tercih edebilirler. Derslerimizi ZOOM Meetings Programı Üzerinden Canlı olarak vermekteyiz. Öğretmenlerimiz tarafından konular anlatım yapılıp, ders içerisinde de öğrencilerimiz sürekli takip edilmekte ve geri bildirim verilmektedir.

Satın Alma işlemini gerçekleştirdiğiniz telefon numarası üzerinden öğrenci işlerimiz sizinle iletişime geçerek, ders gün ve saat planlaması yapacaklar. Online Resim Kursu Ders giriş bilgileri kayıtlı olduğunuz gün ve saatte tarafınıza SMS olarak iletilecektir.

Zoom Meetings

ZOOM Meetings Programını buraya tıklayarak indirebilirsiniz. Online Resim Kursu Zoom Meetings ile canlı dersler olarak yapılmaktadır.

Online Karakalem Kursu

Online Portre Resim Kursu

Online Güzel Sanatlar Kursu

Online Suluboya Kursu

Online Çocuk Resim Kursu

Online BİLSEM Hazırlık Kursu

Online Anime Manga Kursu

Öğrenci Yorumları

 • Melis A.
  16-04-2020
  Google

  Ankara'da sanat ile ilgili aklıma ilk gelen yerlerden birisi. Bir dönem ben de kara kalem, perspektif ve suluboya kurslarına katıldım. Gerek öğretmenlerin size yaklaşımı gerekse mesleki bilgileri kayda değer Kurs bittikten sonra kendiniz artık tek başınıza güzel eserler çıkarır hala geliyorsunuz.

 • Deniz K.
  11-02-2020
  Google

  İnternette resim kursu araştırırken şans eseri denk gelip başladığım bu kursa 1 yılı aşkın süredir devam ediyorum. Son 5-6 aydır yaşadığım bir takım sağlık vs sıkıntılarım dolayısıyla çok zor günler yaşadım, yaşıyorum lakin bu süreçte en yakınlarımdan görmediğim dostluğu gördüm hocalarımdan. Bu çok kıymetli.

 • Didem G.
  13-11-2019
  Google

  Kübra hoca ,Mehmet hoca ve Murat hoca cok içten samimi ve inanılmaz yardımseverler. Islerin okulun yoğunluğundan kendinizi gunde sadece 2 saat yaşamdan soyutlayıp sıcak ortam eşliğinde karakalem , yağlı boya, sulu boya ve nicesinin mutluluğuna bırakın derim.

 • Hilal A.
  01-06-2020
  Google

  “Bire bir teknikleriyle tamamen eğitim alanı çok iyi guzel sanatlara hazırlık yapan arkadaşlarıma öneririm ve kendileri bizzat çok güzel ilgileniyorlar çok teşekkür ederim ☺”

 • Selcan G.
  22-05-2020
  Google

  Bir senede bana harika şeyler kattınız.İçtenliğinizle,ilginizle hepiniz harikasınız.Kursa başladığımda bu kadar eğleneceğimi,gelişeceğimi hiç düşünmezdim.Siz bir resim kursundan çok daha fazlasısınız.

 • Emine Canpolat
  03-11-2018
  Google

  “Sayelerinde bir kursun ne kadar eğlenceli ve verimli geçebileceğini görmüş olduğum hocalara sahip resim kursu. Hayalimdeki okulu kazanmam için her türlü desteği verdiler. Ayrıca sadece yetenek sınavı değil, birçok alanda resim kursu alabilirsiniz. İyi ki gitmişim dediğim bir kurstur kendileri.”

 • Ankara’nın en samimi ve en başarılı kursu Çok kısa bir sürede Eğlenerek kendimi geliştirdim ve istediğim bölümü kazanmama yardımcı olduğu için çok teşekkür ediyorum

 • Ankara Resim Kursu’nda her geçirdiğim gün çok kıymetliydi. Hocalarım ilgilerini hiç eksik etmediler. Onlar sayesinde şuan Hacettepe güzel sanatları kazandım. Mutlaka gelin. Herkes çok sıcak kanlı. Evinizde gibi hissedeceğiniz ve yeteneklerinizi keşfedeceğiniz bir ortam.

 • Resimle hiç alakam olmadığı halde hobi edinmek için geldiğim bu kursta çok kısa sürede çok hızlı yol kat ettim. Temel eğitimden başlayarak yeteneğime ve zevklerime göre portre ve suluboya denedim. Şu anda suluboya yapıyorum. Yeni insanlarla tanıştım, sosyalleştim, farklı bakış açıları kazandım, yeteneğimi fark ettim, kendimi geliştirdim ve çok güzel bir hobi edindim. Aşşırıı sevdiğim hocalarımı ve aşşırıı sevdiğim bu kursu herkese tavsiye ediyorum. ❤️❤️

Biz Sizi Arayalım

  Sıkça Sorulan Sorular

  Eğitimleri Hangi Platformdan Veriyorsunuz?

  Online Resim Derslerimizi ZOOM Platformu üzerinden vermekteyiz. Online ders satın alan öğrenciler ZOOM programını bilgisayar, tablet ya da telefonlarına yüklemeli ve kurmalıdırlar

  Online Resim Kursu Ders Giriş Bilgilerini Nasıl Edinebilirim?

  Online Resim Kursu’na kayıt olmanızın ve satın alma işleminizi gerçekleştirmenizin ardından arkadaşlarımız sizi sistemimize kaydetmek için arayacaklar. Bilgilerinizin sistemimize kaydedilmesinin ardından ders günü ve saatinden önce giriş bilgileri, ( Zoom Online Ders ve Parola Bilgileri) kayıtlı cep telefonunuza SMS olarak gönderilecektir.

  Online Derste Hangi Malzemelere İhtiyacımız var?

  Online Çocuk Resim Dersleri için öğrencinin okulda da kullandığı malzemeler yeterli olacaktır. Bunlar 35×50 resim defteri ya da resim kağıdı, Suluboya, Pastel Boya, Kuruboyalar v.s
  Online Karakalem Resim Dersi için 35×50 Resim Defteri ya da Resim Kağıdı, HB-2B-4B-6B Dereceli Resim Kalemleri, Hamur Silgi, Ahşap Duralit (Ahşap Altlık), Metal Kıskaçlar
  Online Suluboya Resim Dersi için 12’li Talens Van Gogh Suluboya, 300 Gr. Canson Suluboya Resim Defteri

  Online Resim Dersleri Nasıl İşleniyor?

  Öğretmenlerimiz online resim derslerimizde genel anlatım yaptıktan sonra grup içerisinde öğrencilere bire bir dönüt vererek süreci yönetmektedirler. Öğrencilerin seviyelerine uygun kompozisyonları öğretmenlerimiz önceden belirleyip ders esnasında bu kompozisyonların çizimini anlatım yapıp daha sonra öğrencilerin çizimlerini takip etmektedirler. Her ders sonrası ödevlendirmeler yapılıp bir sonraki derste bu ödevler kontrol edilmektedir.

  Derslere katılamadığımızda telafi edebiliyor muyuz?

  Herhangi bir sebepten online resim derslerine katılamadığınızda öğrenci işlerimizle iletişime geçerek katılamadığınız dersin telafisini o hafta uygun olan diğer günlerdeki derslere katılarak telafi edebiliyorsunuz. Çocuk gruplarında ise o haftaki dersi yapılmamış kabul ediyor, o haftaki ders hakkınızı sizden düşmüyoruz.

  Derslerde kamera açmak zorunlu mu?

  Hayır. Online Resim Derslerimizde kamera açmak zorunlu değildir. Karakalem portre ve suluboya gruplarımızda çalışmaların kontrollerini whatsapp ya da mail üzerinden yapmaktayız. Çocuk gruplarımızda öğrenciler kameraya çalışmalarını göstermektedirler. Ders esnasında kamera açmaları zorunlu değildir.

  Sınıflar kaç kişilik?

  Online çizim kursu (karakalem), portre ve suluboya gruplarımız 7-9 kişi. Çocuk gruplarımız 10-12 kişi. Temel karakalem derslerimizde iki öğretmen aynı anda  görevlendirmekteyiz.

  Daha önce hiç eğitim almadım, derslerde zorlanır mıyım?

  Online karakalem, suluboya ve portre derslerimiz başlangıç seviyesidir. Bu gruplarımızda öğrencilerin ilk önce seviyelerini belirleyip buna göre anlatım yapmaktayız. 

  Devam eden gruplara katıldığımda geri kalmış olmaz mıyım?

  Hayır olmazsınız. Grup içerisinde öğrencilerimizle bireysel ilgileniriz. Bu sebeple diğer öğrencilerin hangi aşamada oldukları ya ne seviyede oldukları sizin için önemli değildir.