HERKES İÇİN RESİM KURSU

BİZ SİZİ ARAYALIM

HARİTADA BULUN

Kavaklıdere Mah. Kızılırmak Cad. No:5/3 Çankaya / Ankara

33 Comments

  • admin Reply

   İyi akşamlar furkan bey. Resim kursumuz her dönem devam etmektedir. Detaylı bilgi için iletişim bölümündeki numaralardan bize ulaşabilirsiniz.

  • admin Reply

   Furkan Bey merhaba.
   Resim Kurslarımız düzenli olarak devam etmekte olup size uygun olan grup dersine önkaydınızı alabiliyoruz. Konu ile ilgili olarak bize iletişim bölümündeki numaralardan ulaşabilirsiniz.

 1. Merhabalar ,ben fotoğraf ve video bölümü için sınava tekrar hazırlık yapıcam.Ama fazla çizim tekniğim yok zayıfım bu konu da baştan başlayarak yardımcı olabiliyor musunuz ?

  • admin Reply

   Emine Hanım merhaba.
   Fotoğraf bölümleri için her üniversite farklı sınav uygulaması yapmaktadır. Bazı üniversiteler çizim sınavı uygularken bazı üniversiteler ise daha tekbik bir yazılı sınav ve mülakat şeklinde bir yol izlemektedirler. Çizim tekniğinizi geliştirmek ve konu ile ilgili detaylı bilgi edinmek için bizi iletişim bölümünde yer alan telefon numaralarından arayabilirsiniz.

  • admin Reply

   Merve Hanım merhaba.
   Kurslarımızın fiyatları katıldığınız gün sayısına göre değişiklik göstermektedir.
   Ortalama olarak çocuk grubunda 125₺ yetişkin grubunda ise 150₺ den başlamaktadır. İyi günler dileriz.
   Mail için:
   ankararesimkursu@gmail.com

 2. 2 kişi gelmek istiyoruz moda tasarımı bölümü için yetenek sınavlarına hazırlanıyoruz iki kişi için fiyatlarınız nedir

  • admin Reply

   Oğuzhan Bey fiyat bilgisi için iletişim bölümündeki numaralardan bize ulaşabilirsiniz.

 3. Kübra Durmaz Reply

  İyi günler, iş imkanıyla ilgili bir takım sorum olacak size; ulaşabileceğim veya ön konuşmayı karşılıklı yapabileceğimiz bir mail adresiniz veya iletisim yolunuz var mı?

 4. İyi günler, (yorumu daha önce de attım ama sanırsam gitmedi) Yetenek Sınavları için kurslarınız yalnızca lise son ve ortaokul son öğrencilere mi yönelik? İmgesel ve desen konusunda kendimi geliştirmek ve yetenek sınavına hazırlanmaya şimdiden başlamak istiyorum ancak 12. sınıf değilim. Lise 1,2,3. sınıf öğrencileri de Yetenek Sınavları için olan kurs grubunuza dahil olabiliyor mu?

  • İlknur Hanım iyi günler.
   Yetenek sınavı hazırlık gruplarımız yoğunlukla mezun ve ya 12. sınıf öğrencilerinden oluşmakta fakat bunun yanı sıra 10. sınıfta ve 11. sınıfta olup yetenek sınavlarına hazırlık yapmak isteyen öğrencilerimiz bulunmaktadır. Yetenek sınavlarına hazırlanmaya şimdiden başlamak iyi bir tercih olacaktır. İletişim bölümündeki numaralarımızdan bizimle iletişime geçmeniz halinde size yardımcı olabiliriz.

 5. Merhabalar ben resim cok seviyorum ve yapmak istiyorum ama hic bir yetenegim yok sizce yeteneksiz biri bile yapabilir mi

  • Ceyda hanım iyi akşamlar. Resim, evet yetenek işidir ama öğrenilebilir. Yetenekli biri daha hızlı öğrenir.
   İletişim numaralarımızdan bizimle irtibat kurmanız halinde size yardımcı olabiliriz.

 6. Merhabalar,
  Seramik ve Cam Bölümü kursunuz var mı? Eğer yoksa açmayı düşünüyor musunuz? İş başvurularına açık mısınız?

  • Merhaba. Seramik ya da cam kurslarımız bulunmamaktadır. Bu alanlar için üniversitelerin ilgili bölümlerine özel yetenek sınavları için öğrenciler hazırlamaktayız. İş başvurularına açığız. Mutlu günler dileriz.

 7. Çocuklar için bir kez ödeme yapınca ne kadar süre eğitim görebiliriz.

 8. Merhabalar otoparkınız var mı kursa aracımızla gelip gitmede sorun yaşar mıyız?

 9. Merhabalar, yetişkin hobi sınıfları genelde haftada kaç gün oluyor(haftalık 4 saat için) ve hafta içi akşam 6’dan sonra gelmek mümkün mü? Bir de kursa başlamak için en erken dönem ne zaman?

  • Dicle hanım merhaba.
   Dilerseniz bir günde 4 saat ya da haftada iki gün 2’şer saatten haftada 4 saat alabilirsiniz. Salı ve perşembe akşamları 17:00 ve 19:00 ya da 19:00-21:00 seanslarına katılım sağlayabilirsiniz.
   Detaylı Bilgi için bizi iletişim sayfamızdaki numaradan arayabilir ya da ankararesimkursu@gmail.com adresine mail atabilirsiniz. Mutlu günler dileriz.

 10. Selam iyi akşamlar 13 yaşında kızım var sizin kursunuza göndermek istiyorum hafta sonu kursunuz varmı bide fiyatları ne kadar sevgiler

  • Mehmet bey merhaba.
   Haftasonu cumartesi ve pazar günleri 14:00 – 16:00 ve 16:00-18:00 saatleri arasında kurslarımız bulunmaktadır. Ücreti haftada 2 saat aylık 150 TL haftada 4 saat aylık 225 TL’dir. İnternet sitemizde bulunan Online Kayıt sayfasından kaydolmanız halinde bu fiyatlar üZerinden %10 İndirimli olarak faydalanabilirsiniz. Daha detaylı bilgi almak için bize iletişim sayfamızdaki numaralardan ulaşabilirsiniz. Mutlu günler dileriz.

 11. Merhaba yetişkin hobi kurslarınız hafta sonu oluyor mu? Ve suluboya için ilk önce temel Karakalem dersleri mi almalıyız 🙂 teşekkürler

  • :Yetişkin Hobi kurslarımız cumartesi ve pazar günleri; 14:00-18:00 saatleri arasında devam etmektedir. Suluboya kursu için önce temel karakalem eğitimi almanızı öneriyoruz fakat daha önce bir eğitiminiz varsa direkt suluboya kursu ile de başlayabilirsiniz.

 12. ikbal darbaş Reply

  merhabalar, ankara içinde kaç tane şubeniz var? ayrıca henüz 13 yaşındayım, suluboya için çocuk kursuna mı kayıt olmalıyım yoksa yetişkin kursuna mı? teşekkürler.

  • İkbal Merhaba.
   Ankara’da sadece Kavaklıdere Mahallesi Kızılırmak Caddesi Kızılay adresinde hizmet vermekteyiz. Başka herhangi bir yerde yerimiz, şubemiz ya da derslerimiz bulunmamaktadır. 13 yaş için genç – yetişkin grubu derslerimize katılabilirsiniz. Çocuk grubu size uygun değil. Kayıt için ailenizle beraber bekliyoruz. Mutlu günler dileriz.

 13. Pingback: Güzel Sanatlar Liselerine Giriş - Lise Yetenek Sınavlarına Hazırlık Kursu

 14. Merhaba,

  Ben yağlı boya resim kursu yardımı aracılığı ile yarım kalan yağlı boya resmimi tamamlamak istiyorum ama
  vardiyalı olarak çalışıyorum. Kurs saatlerinde esneklik mümkün müdür?

 15. Merhaba 10 yaşında oğlum karakalem çalışmaları yapıyor evde ve bizde geliştirsin istiyoruz yeteneklide bu konuda oğluma göre bir kursunuz varmıdır?

 16. Güneş Gökçe Reply

  Merhabalar,
  8,5 yalında ikizlerim var ve bu sene anime karakterlerin çizimlerini yapmaya çok heveslendiler. Ancak bu yaş grubu için anime çizim kursu bulamadım. Nasıl bir yol izleyebiliriz? Nerden başlayabiliriz? Yönlendirebilirseniz çok sevinirim. Teşekkür ediyorum şimdiden..

Average
5 Based On 18

Write A Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.