ÜCRETLER

Ücretler aylık hesaplanmaktadır. Aşağıdaki fiyatlar aylık toplam ödeyeceğiniz ücretleri göstermektedir. Bir ders saati ücreti değildir.

HOBİ KURSLARI

200 TL

Haftada 2 Saat, Aylık 8 Saat Ders Ücreti

300 TL

Haftada 4 Saat, Aylık 16 Saat Ders Ücreti

ÇOCUK RESİM KURSLARI

200 TL

Haftada 1 Gün, 8 Ders Saati Ücreti

----

Haftada 2 Gün 16 Ders Saati Ücreti

GÜZEL SANATLAR KURSLARI

400 TL

Haftada 12 Saat, Aylık 48 Saat Ders Ücreti

600 TL

Haftada 24 Saat, Aylık 96 Saat Ders Ücreti

Ön Kayıt Formu

  ÖĞRENCİ YORUMLARI

  "Sayelerinde bir kursun ne kadar eğlenceli ve verimli geçebileceğini görmüş olduğum hocalara sahip resim kursu. Hayalimdeki okulu kazanmam için her türlü desteği verdiler. Ayrıca sadece yetenek sınavı değil, birçok alanda resim kursu alabilirsiniz. İyi ki gitmişim dediğim bir kurstur kendileri."
  "Yeteneğiniz var veya yok hiç önemi yok .Sadece istekli olun yeter . Kübra hoca ,Mehmet hoca ve Murat hoca cok içten samimi ve inanılmaz yardımseverler 💕.Islerin okulun yoğunluğundan kendinizi gunde sadece 2 saat yaşamdan soyutlayıp sıcak ortam eşliğinde karakalem , yağlı boya, sulu boya ve nicesinin mutluluğuna bırakın derim .😊"
  "Bir senede bana harika şeyler kattınız.İçtenliğinizle,ilginizle hepiniz harikasınız.Kursa başladığımda bu kadar eğleneceğimi,gelişeceğimi hiç düşünmezdim.
  Siz bir resim kursundan çok daha fazlasısınız😍 Teşekkür ediyorum sizlere💕"
  "Bire bir teknikleriyle tamamen eğitim alanı çok iyi guzel sanatlara hazırlık yapan arkadaşlarıma öneririm ve kendileri bizzat çok güel ilgileniyorlar çok teşekkür ederim ☺"

  MERAK EDİLENLER, SIKÇA SORULAN SORULAR

  Karakalem malzemelerini anlaşmalı olduğumuz kırtasiyelerden indirimli olarak alabilirsiniz, Suluboya Kursu için gerekli olan suluboya ve fırçayı ücretsiz olarak biz sağlıyoruz, resim defterini anlaşmalı olduğumuz kırtasiyelerden indirimli olarak temin edebilirsiniz. Yağlıboya Kursu için gerekli olan boya, fırça, terebentin, resim yağı v.b. gibi ders materyallerini biz karşılıyoruz. Resim yapacağınız tuvali anlaşmalı olduğumuz kırtasiyelerden indirimli olarak alabilirsiniz.

  Herhangi bir sebepten ötürü derse katılamayacağınızı önceden bildirmeniz durumunda gelemediğiniz dersin telafisini o hafta içerisinde size uygun olan gün ve saatlerde yapabilirsiniz. Telafilerinizi bizimle iletişime geçerek planlayabilmektesiniz. 

  Güzel Sanatlar Hazırlık Kursları için Dersler Cumartesi ve Pazar günleri 12.00-16.00 saatleri arasında yapılmaktadır. Hobi Kursları Hafta içi Salı ve Perşembe günleri saat 17:00- 19:00 veya 19:00 -21:00 saatleri arasında iki grubumuz mevcut. Hafta sonu Cumartesi ve Pazar günleri 14:00 – 16:00 veya 16:00- 18:00 saatleri arasında yine iki grubumuz var. Hafta içi gündüz Cuma günleri 12:00- 14:00 veya 14:00-16:00 veya 16:00-18:00 saatleri arasında katılım sağlayabilirsiniz. Çocuk Resim Kursları: Cumartesi saat 12:00-13:30, Pazar günleri 12:00-13:30 saatleri arasındadır. İstediğiniz günü seçebilirsiniz.

  Kurslarımız sürekli olarak devam etmektedir. İstediğiniz zaman kurslara kayıt olabilirsiniz.

  Öğretmenlerimiz gurup içerisinde öğrencilerle bire bir ilgilenmektedir. Bu sebeple diğer öğrencilerin hangi seviyede olduklarının herhangi bir önemi yoktur. 

  Daha detaylı bilgi almak, aklınızdaki soruları gidermek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. İletişim sayfası