Yetişkin Hobi Grubu

Yetişkin Hobi Resim Grubu

“Dünyada yeteneksiz insan yoktur, sadece iyi eğitilmemiş, doğru yönlendirilmemiş insanlar vardır.” Sloganı ile resmi içinde bir sır olarak saklamış olanları, bu isteklerini artık gün yüzüne çıkarmaya davet ediyoruz. Ankara’daki resim kursları arasında yapacağınız bir araştırma ile size resim aşkınızı ortaya çıkarma fırsatı sağlayacak olan merkezi tercih edebilirsiniz. Bu şekilde hayatınıza renk katacak ve belki de geriye ittiğiniz bir yeteneğinizi ortaya çıkaracaksınız. Ankara Resim Kursu kapsamında, Yetişkin Hobi Grubu’na dâhil olduğunuzda, öncelikle kara kalem çalışmaları yapacaksınız. Sonra perspektif çizimleri, kurşun kalem figür çizimleri ve imgesel kompozisyon çalışmaları ile devam edeceksiniz. Resim kursları Ankara ‘da genellikle bu tür çalışmalar ile kurslarını programlasalar da Ankara Resim Kursu size daha kapsamlı bir program sunuyor. Çalışmalarınız bu noktada bitmeyecek ve kuru boya tekniği ile renk çemberi, kuru boya ile natürmord çalışmaları ve de suluboya çalışmaları ile yeteneklerinizi geliştirmeye devam edeceksiniz.

Kendinize Vakit Ayırın

Resim Kursları Ankara ‘da yeni hobiler edinmek isteyenler için büyük bir avantaj oluşturuyor. Biz de bu farkındalık ile size en kaliteli kurs hizmetini sunmayı hedefliyoruz. Resim alanında el becerinizi geliştirip muhteşem eserler ortaya çıkarabileceğiniz çalışma programımız, profesyonel bir ekip tarafından hazırlanıp size sunuluyor. Bu durum ise daha başarılı sonuçlar elde etmeniz ve de keyifli zaman geçirmeniz için çok önemlidir. Burada hem gizli yeteneklerinizi geliştireceksiniz, hem yeni bir hobi ile keyifli zaman geçireceksiniz hem de yeni dostluklar kazanabileceksiniz. Herkesin hayranlık duyacağı sanat eserlerinize çok yakınsınız.

Ankara’da resim kursları oldukça dağınık bir konum içerisinde yer alır. Oysa Ankara Resim Kursu merkezi konumu ve kolay ulaşılabilir olması ile küçük büyük herkes için caziptir. Resim kursları Ankara genelinde ne kadar özelliğe sahipse, burada bunun en üst düzeyini görebilirsiniz. Siz de Ankara’daki resim kursları arasında kararsız kalıyor seçim yapamıyorsanız, kaliteli resim eğitimi verilen kurumumuzu ziyaret ederek kararınızı verin. Yeni hobinizi geliştirmenin doğru adresini keşfetmek işte bu kadar basit! Siz de artık harika resimlere imzanızı atabilir ve çevrenizdekileri şaşırtabilirsiniz.

Yetişkin Hobi Resim Kursu
Yetişkin Hobi Resim Kursu
Yetişkin Hobi Resim Kursu
Yetişkin Hobi Resim Kursu
yetişkin hobi resim kursu
Suluboya At Resmi

Hobi Resim Dersleri

ANKARA RESİM KURSU

Kızılırmak Cad. No:5/3 Kızılay / Ankara

+90 543 4541520

Sizi arayıp bilgi verelim

  Bizi Arayın 05434541520
  Mail gönderin

  19 Comments

  1. Nur yılmaz Reply

   Mrb ben hafta sonu için yağlı boya resim kursuna gelmek istiyorum kurs başlangıcı saati ve fiyatı hakkımda bilgi.almak istiyprum

   • admin Reply

    Nur Hanım Merhaba. Haftasonu derslerimiz saat 13:00-17:00 arası toplam 4 saattir. Diğer detaylar için iletişim bölümündeki numaralardan bize ulaşabilirsiniz.

   • admin Reply

    Evrim Hanım Merhaba.
    Kurs ücretlerimizi geleceğiniz gün sayısına göre değişkenlik göstermekte olup haftada 1 gün ayda en az 16 saat ders ücreti 150₺ olarak hesaplanmaktadır.

   • Serra Su Cömert Reply

    Merhaba, kurslarımızın belirli bir başlangıç tarihi var mıdır? Gündüz kurs var mıdır?

    • Serra Hanım merhaba.
     Kurslarımız sürekli devam etmekte olup istediğiniz zaman kayıt olabilirsiniz, Haftaiçi gündüz cuma günleri derslerimiz bulunmaktadır.

  2. Sadece cin ali yapabiliyorum… gelmemi önerir mısınız sulu boya kursuna

   • Gamze Hanım merhaba. Mutlaka bizimle iletişime geçmelisiniz. Sizin gibi düşünen pek çok öğrencimiz harika işlere imza atıyorlar. Bize 05434541520 numaralı telefon aracılığı ile ya da ankararesimkursu@gmail.com adresinden ulaşabilirsiniz.

  3. Mrb ben çalışıyorum ve hobi olarak karakalem öğrenmek istiyorum fiyat alabilirmiyim

   • Tuğba Hanım merhaba. Yetişkin Hobi Resim Kursumuz hakkında bilgi almak için iletişim sayfamızdaki numaradan ulaşabilirsiniz.

  4. Merhaba.
   Hafta içi akşam dersleri de var mı çalışanlar için?
   Varsa saatleri ve ücreti hakkında bilgi alabilir miyim?

   • Merve Hanım merhaba.
    Hafta içi akşam derslerimiz şu şekildedir;
    Salı akşam 17:00-21:00
    Perşembe akşam 17:00-21:00
    Salı akşam 19:00-21:00
    Perşembe Akşam 19:00-21:00
    Size uygun gün, günler ve saatleri seçebilirsiniz.

  5. merhaba, 16 yaşındayım, hobi kurslarınıza katılmak istiyorum, yaş sınırı var mıdır? ve ne sıklıkla, hangi gün ve saatlerde gelme seçeneğim var?

   • Tuva merhaba. herhangi bir yaş kısıtlamamız yoktur. her yaştan çocuk, genç ve yetişkin resim kurslarımıza katılabilmektedir. Sadece programlama belli yaş gruplarına göre yapılmaktadır ve 16 yaş civarındaki öğrencilerimizi beraber derslere almaktayız. Resim Kurslarımız ;
    Hafta içi Salı ve Perşembe günleri saat 17:00- 19:00 veya 19:00 -21:00 saatleri arasında iki grubumuz mevcut.
    Hafta sonu Cumartesi ve Pazar günleri 14:00 – 16:00 veya 16:00- 18:00 saatleri arasında yine iki grubumuz var.
    Hafta içi gündüz Cuma günleri 12:00- 14:00 veya 14:00-16:000 veya 16:00-18:00 saatleri arasında katılım sağlayabilirsiniz.
    Bunlardan haftada tek gün ya da haftada 2 gün gelebilirsiniz. Programlarımız öğrencilerin uygunluğuna göre esnektir.
    Bize ankararesimkursu@gmail.com adresinden, ya da 05434541520 numaralı telefondan ayrıca da ulaşabilirsiniz. Mutlu günler dileriz.

  6. areeza emman Reply

   merhaba, ben 16 yasindayim, hobi kurslari katilmak istiyorum, sizin dersleriniz iglizce oluyor mu? ve hangi yas gruba katilabirim? hafta sonu olsa daha iyi ve fiyatiniz saat başi mi oluyor? ayda kaç ders var ve toplam fiyat ne kadar? iyi gunler 🙂

   • Merhaba. Derslerimiz tamamen İngilizce olmuyor malesef. Çok az Türkçe biliyorsanız bizim için yeterli olacaktır. Genç yetişkin hobi gruplarına katılabilirsiniz. Haftasonları cumartesi ve pazar günleri saat 16.00-18.00 grubunda yer alabilirsiniz. Ayda 8 saat ve ya ayda 16 saat seçeneklerimiz bulunmaktadır, ayda 8 saat aylık ücreti 150 TL, Ayda 16 Saat aylık ücreti 225 TL. Mutlu günler dileriz.

   • Merhaba, ben çalışıyorum pandemin döneminde de hizmet veriyor musunuz?

  7. Merhabalar kurs aktiviteleriniz devam ediyor mu fiyat bilgisini saatleri nereden öğrenebiliriz

  Average
  5 Based On 8

  Write A Comment

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.