Yetişkin Hobi Resim Grubu

“Dünyada yeteneksiz insan yoktur, sadece iyi eğitilmemiş, doğru yönlendirilmemiş insanlar vardır.” Sloganı ile resmi içinde bir sır olarak saklamış olanları, bu isteklerini artık gün yüzüne çıkarmaya davet ediyoruz. Ankara’daki resim kursları arasında yapacağınız bir araştırma ile size resim aşkınızı ortaya çıkarma fırsatı sağlayacak olan merkezi tercih edebilirsiniz. Bu şekilde hayatınıza renk katacak ve belki de geriye ittiğiniz bir yeteneğinizi ortaya çıkaracaksınız. Hobi Resim Kursu kapsamında, Yetişkin Hobi Grubu’na dâhil olduğunuzda, öncelikle kara kalem çalışmaları yapacaksınız. Sonra perspektif çizimleri, kurşun kalem figür çizimleri ve imgesel kompozisyon çalışmaları ile devam edeceksiniz. Resim kursları Ankara ‘da genellikle bu tür çalışmalar ile kurslarını programlasalar da Ankara Hobi Resim Kursu size daha kapsamlı bir program sunuyor. Çalışmalarınız bu noktada bitmeyecek ve kuru boya tekniği ile renk çemberi, kuru boya ile natürmord çalışmaları ve de suluboya çalışmaları ile yeteneklerinizi geliştirmeye devam edeceksiniz.

Ders Günleri ve Saatler

Salı

Akşam 17.00 -19.00
Akşam 19.00 – 21.00

Perşembe

Akşam 17.00 -19.00
Akşam 19.00 – 21.00

Cuma

Öğleden Sonra: 14.00-16.00

Cumartesi

Öğleden Sonra: 16.00-18.00

Pazar

Öğleden Sonra: 16.00-18.00

Yetişkin Hobi Resim Kursları

Ön Kayıt ve Ücretler

Yetişkin Hobi Kursu ile Kendinize Vakit Ayırın

Hobi Resim Kursları Ankara ‘da yeni hobiler edinmek isteyenler için büyük bir avantaj oluşturuyor. Biz de bu farkındalık ile size en kaliteli kurs hizmetini sunmayı hedefliyoruz. Resim alanında el becerinizi geliştirip muhteşem eserler ortaya çıkarabileceğiniz çalışma programımız, profesyonel bir ekip tarafından hazırlanıp size sunuluyor. Bu durum ise daha başarılı sonuçlar elde etmeniz ve de keyifli zaman geçirmeniz için çok önemlidir. Burada hem gizli yeteneklerinizi geliştireceksiniz, hem yeni bir hobi ile keyifli zaman geçireceksiniz hem de yeni dostluklar kazanabileceksiniz. Herkesin hayranlık duyacağı sanat eserlerinize çok yakınsınız.

Ankara’da resim kursları oldukça dağınık bir konum içerisinde yer alır. Oysa Ankara Resim Kursu merkezi konumu ve kolay ulaşılabilir olması ile küçük büyük herkes için caziptir. Resim kursları Ankara genelinde ne kadar özelliğe sahipse, burada bunun en üst düzeyini görebilirsiniz. Siz de Ankara’daki hobi resim kursları arasında kararsız kalıyor seçim yapamıyorsanız, kaliteli resim eğitimi verilen kurumumuzu ziyaret ederek kararınızı verin. Yeni hobinizi geliştirmenin doğru adresini keşfetmek işte bu kadar basit! Siz de artık harika resimlere imzanızı atabilir ve çevrenizdekileri şaşırtabilirsiniz.

Hobi Resim Dersleri

ANKARA RESİM KURSU

Kızılırmak Cad. No:5/3 Kızılay / Ankara

+90 543 4541520

Biz Sizi Arayalım

    Bizi Arayın 05434541520
    Mail gönderin