Özel Yetenek Sınavlarına Hazırlık

Üniversitelerin Güzel Sanatlar Fakültesi’ne girişte hemen hemen her bölüm özel yetenek sınavları ile öğrenci alımı gerçekleştirir. Bu da öğrencilerin belli bir süre boyunca, özel kurslar aracılığı ile bu tip sınavlara hazırlanmasını zorunlu kılar. Yetenek Sınavlarına Hazırlık için en önemli nokta ise size gerçekten fayda sağlayacak olan kursların tercih edilmesidir. Bu anlamda Ankara Resim Kursu, Ankara’daki en doğru seçim olarak karşınıza çıkmaktadır. Kızılay Olgunlar Caddesinde yer alan Ankara Resim Kursu, desen çizimleri, anatomi çalışmaları, model çizimleri, iç ve dış mekân perspektif çizimleri ve imgesel kompozisyon çalışmaları ile Ankara’daki Resim Kursları arasında fark yaratan bir kaliteye sahiptir.


SİZİ ARAYIP BİLGİ VERELİM


Yetenek Sınavları Hakkında Bilgilenin.

Hayallerinize giden bu yolda sizi sadece yetenek sınavı değil daha pek çok sınav bekliyor olacaktır. Ancak hayat hayallere giden engelleri aştıkça güzel… Kendinize güvenin ve planlı olarak bu yola çıkın. Resim kursu alternatiflerini inceleyip, motivasyonunuzu sağlayarak işe başlayabilir ve daha şimdiden hayallerinize bir adım yaklaşabilirsiniz. Bunun için hazır mısınız?


Başarıya Ulaşmak İçin

Resim kursları Ankara ve çevresinde, büyük bir çeşitlilik ile öğrencilerin bu tip sınavlar için hazırlanmasını sağlasa da profesyonel bir ekip ile maksimum fayda temelli eğitim hizmeti maalesef ki her kursta mevcut olmuyor. Ancak Ankara Resim Kursu, size Grafik Tasarımı, Tekstil ve Moda Tasarımı, Endüstri Ürünleri Tasarımı, Heykel, Seramik ve de Resim gibi daha pek çok kursa en iyi şekilde hazırlanma fırsatı sağlıyor. Özel yetenek sınavlarına hazırlık kursu ile temel sanat eğitimi, perspektif, anatomi, canlı model ve de imgesel konularda eğitim verilmektedir. Tam donanımlı olarak sınavlara girmeniz ve başarıyı elde etmeniz için yüksek kaliteli bir eğitim programı içerisine alınacaksınız burada.

Gelişiminizi adım adım izliyoruz

Resim kursları Ankara genelinde yaygın olsa da, merkezi konum ve kolay ulaşım en önemli özellik olduğundan, kurs seçiminde buna da dikkat etmek gerekiyor. Ankara’daki resim kursları, müze ve resim sergileri anlamında şanslı oldukları için bu tip geziler kurslar için önemlidir. Biz de bu amaçla, kursumuzda alacağınız eğitim boyunca size çeşitli faydalı geziler ile destek sağlamaktayız. Ankara’daki resim kursları geneline göre önemli farklarımızdan biri ise öğrencilerimizin gelişiminin her ay sonunda öğretmenler tarafından analiz edilmesidir. Dolayısıyla kaliteli bir resim kursu arıyorsanız ve özel yetenek sınavlarına hazırlanacaksanız, doğru adrestesiniz. Resim kursları Ankara genelinde çok sayıda var olsa da, eğitim kalitesi ve program kapsamı ile en çok tercih edilen yerdesiniz

Bölümlere Göre Özel Yetenek Sınavlarında daha önce çıkmış desen, imgesel ve natürmort soruları için tıklayınız.

Üniversitelere Göre Özel Yetenek Sınavlarında çıkmış sorular için tıklayınız.

Özel Yetenek Sınavlarının ne zaman yapıldığını öğrenmek için tıklayınız.

ANKARA RESİM KURSU

Kızılırmak Cad. No:5/3 Kızılay / Ankara

+90 543 4541520


SİZİ ARAYIP BİLGİ VERELİM

    Bizi Arayın 05434541520
    Mail gönderin